Iнтернет-магазин TA-DA! Товари для дому. Щодня Iнтернет-магазин TA-DA! Товари для дому. Щодня
Вхід

Доставка

Самовивіз

Ви завжди можете безкоштовно забрати своє замовлення в одному з наших магазинів самостійно — Адреса магазинов.

Кур’єрська доставка

По Полтаві діє кур’єрська доставка від Ta-Da! При замовленні від 200 гривень доставка до вашого будинку будинку буде безкоштовною!

Доставка до відділення служби доставки

Доставка товарів з магазинів Та-Да! здійснюється сторонніми службами доставки. Вартість та терміни доставки визначається згідно тарифів цих компаній. Орієнтовну вартість доставки Вашого замовлення можна дізнатися на сайтах служб доставки. Щоб довідатися про вагу і об’єм Вашого товару, які необхідні для проведення даних розрахунків, Ви можете зателефонувати нашому менеджеру. Остаточна сума оплати за доставку буде визначена у відділенні співробітниками обраної Вами служби доставки.

Приємний сюрприз! При сплаті за доставку ми нараховуємо бонуси!

При замовленні на суму до 400 гривень ми нараховуємо бонуси розміром 4.5% від суми придбаного товару, якщо ви самостійно оплачуєте вартість доставки у перевізника.
Принцип нарахування бонусів: менеджер під час відправки товару через перевізника, надсилає на поштову адресу клієнта номер декларації, відділення, назву перевізника, а також суму бонусів, яку йому нарахована. Бонуси нараховуються на протязі 24-х годин. Цими бонусами можна розрахуватися за товар при наступній покупці.

Зробивши замовлення на нашому сайті на суму від 400 гривень і ми доставимо його вам по території України безкоштовно.
Зверни увагу! Пропозиція діє  тільки при використанні доставки до відділення Нової Пошти. Такий товар має відповідну позначку. Великогабаритні та крихкі товари не підпадають під безкоштовну доставку.

Оплата

Безготівковий платіж

Безготівковий платіж являє собою перерахування коштів на банківський рахунок. Реквізити для оплати надсилаются на вказану електрону адресу після оформлення замовлення. Рахунок оплачується тільки після формування Вашого замовлення і його підтвердження. Залежно від того, який банк Ви оберете, комісія становитиме 0%-2%. Обробка замовлення почнеться після того, як гроші потраплять на наш рахунок.